NASZE PORTALE: VisitON Hotele Premium DoZwiedzenia Comfortstay

Header Bg Front

Ekomarina

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Jaszczurcza Góra 6
11-700 Mrągowo

kom.: 885 552 455
http://eko-mazurymariny.pl/

Opis

Na terenie Ekomariny dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy urządzenie rekreacyjne służące do zabaw, plac zabaw. Znajdą u nas Państwo także zestawy wspinaczkowe, stoły do ping-ponga.

Dla tych, którzy lubią wypoczywać aktywnie polecamy wypożyczalnię sprzętu wodnego czynną w okresie letnim.

Dla rodzin spędzających czas w Ekomarinie polecamy rowery rodzinne. Może nimi jechać kilka osób, co najważniejsze są wygodne. Jest to ciekawa propozycja do zwiedzania miasta. Dla rodzin polecamy także spędzanie czasu z dziećmi na naszej plaży miejskiej z pomostami, grę w piłkę plażową i koszykówkę.

Dzięki Ekomarinie zwiększył się komfort przebywających tutaj żeglarzy i kajakarzy, jak i turystów odwiedzających plażę miejską.

W naszej Ekomarinie znajduje się Centrum Edukacji Ekologicznej. Organizowane są tutaj zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej. Dzieci uczą się tutaj poprzez zabawę, dlatego w naszym centrum aranżowane są pogadanki o tematyce ekologicznej, zabawy i zagadki ekologiczne dla wszystkich gości. Organizujemy również przyrodnicze warsztaty fotograficzne, wycieczki przyrodnicze po Ekomarinie, zajęcia warsztatowe z użyciem puzzli i gier planszowych. Oferujemy także zajęcia warsztatowe z użyciem mikroskopu cyfrowego, lornetek i lunety oraz tablicy interaktywnej.

Na naszym terenie mogą Państwo podziwiać stałe ekspozycje, nawiązujące do różnych aspektów ekologii, np.: wystawę fotograficzną, wystawę Eko – rękodzieła lokalnych twórców, ekosystem jeziora Czos (można tu obejrzeć lokalne ryby i roślinność), ekspozycję „skarby lasu”, ekspozycje zbioru minerałów oraz wiele innych.

Lokalizacja

Mrągowo
Jaszczurcza Góra 6, 11-700 Mrągowo

Komentarze

comments powered by Disqus

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu