SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Festiwal Kultury Kresowej

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt Amfiteatr
11-700 Mrągowo

Opis

Festiwal Muzyki Kresowej w Mrągowie organizowany jest od 1995 roku w amfiteatrze. Jest to artystyczna prezentacja przeszłości i tradycji Polaków zamieszkałych na byłych Kresach.

Udział w festiwalu biorą nie tylko polskie zespoły folklorystyczne ale także chóry i kapele oraz indywidualni twórcy ruchy artystycznego z Białorusi, Ukrainy, Czech, Litwy oraz Łotwy.

Festiwal trwa trzy dni, a na jego zakończenie odbywa się koncert galowy w amfiteatrze. Podczas tych trzech cni można oglądać występy kapel, chórów i zespołów pieśni i tańca. Podczas tej imprezy mogą Państwo oglądać wystawy plastyczne, rękodzieła, fotografie. Mogą Brać Państwo również udział w wieczorach poetyckich, degustacjach kresowych potraw, a także w kiermaszach.  

Lokalizacja

Mrągowo
Amfiteatr, 11-700 Mrągowo

Komentarze

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECANE MIEJSCA

pokoje Mikołajki

Luksusowe apartamenty w Mikołajkach

Szukając alternatywy dla hoteli warto zwrócić uwagę na apartamenty, oferujące wypoczynek często w wyższym standardzie. Przykładem jest Mazuria, oferująca pokoje Mikołajki w cenach niejednokrotnie atrakcyjniejszych niż hotele a komfort wypoczynku jest najwyższej klasy

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu