SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Piknik Country

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt Amfiteatr
11-700 Mrągowo

Opis

Piknik Country w Mrągowie to najstarszy z festiwali odbywający się w tym mieście i najbardziej znany. Odbywa się on od 1981 r. co roku na przełomie lipca i sierpnia. Jest to międzynarodowy dzień muzyki country. 

Dzięki temu wydarzeniu co roku do Mrągowa przyjeżdża kilkadziesiąt tysięcy fanów. Mogą tutaj Państwo oglądać motocykle, samochody, pojazdy konne, a także westernowe stroje.

W nawiązaniu do westernowej tradycji miasta funkcjonuje Miasteczko Westernowe Mrongoville, który jest parkiem rozrywki w stylu Dzikiego Zachodu.

Scena amfiteatru co roku gości znanych i lubianych wykonawców muzyki country oraz laureatów „Przepustki do Mrągowa”.

Nie brakuje tutaj takich atrakcji jak: parada country, pokazy tańca, bicie rekordu Polski w tańcu liniowym, któremu towarzyszą warsztaty tańca country, prowadzone przez zespół Rodeo.

Lokalizacja

Mrągowo
Amfiteatr, 11-700 Mrągowo

Komentarze

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECANE MIEJSCA

pokoje Mikołajki

Luksusowe apartamenty w Mikołajkach

Szukając alternatywy dla hoteli warto zwrócić uwagę na apartamenty, oferujące wypoczynek często w wyższym standardzie. Przykładem jest Mazuria, oferująca pokoje Mikołajki w cenach niejednokrotnie atrakcyjniejszych niż hotele a komfort wypoczynku jest najwyższej klasy

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu