NASZE PORTALE: VisitON Hotele Premium DoZwiedzenia Comfortstay

Header Bg Front

Piwiarnia Warka

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt Mała Warszawska 10a
11-700 Mrągowo
http://piwiarniawarkamragowo.wartobyc.pl/pl_pl/

Opis

Obok niezwykłej atmosfery i smacznego piwa, w Piwiarni czekają liczne atrakcje – Wieczory Sportu, promocje itp. Oferujemy również bogaty wybór dań kuchni polskiej. Nasza kuchnia z pewnością zaspokoi nawet najwybredniejszego smakosza.

Piwiarnia to lokal o atrakcyjnym wystroju wnętrza. Wykwalifikowani barmani gwarantują, że konsument otrzyma piwo najwyższej jakości, zgodnie z najostrzejszymi wymaganiami sztuki serwowania „złocistego trunku”.

Oferta Piwiarni powstała w oparciu o bogate doświadczenie Grupy Heineken w tworzeniu i wspieraniu pubów tematycznych w wielu krajach Europy. Od wielu lat wiadomo, że koncepcja tego typu lokali sprawdza się i odnosi sukcesy. Dzięki Warce, należącej do portfolio Grupy Żywiec, projekt pubów tematycznych trafia do Polski funkcjonuje pod szyldem „Piwiarni Warki”.

Unikalna atmosfera, znakomita jakość piwa, wysokie kompetencje obsługi, a także specjalne wydarzenia odbywające się w lokalu pozwalają zdobywać nowych klientów, a w dłuższym okresie przyczynią się do budowania ich lojalności i trwałych więzi z lokalem.

 

Lokalizacja

Mrągowo
Mała Warszawska 10a, 11-700 Mrągowo

Komentarze

comments powered by Disqus

POLECANE MIEJSCA

luksusowy hotel nad jeziorem

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu