SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pizzeria Margarita

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Królewiecka 5
11-700 Mrągowo

tel.: 89 741-48-88
http://pizzeriamargarita.pl/start_mr.html

Opis

W kuchni włoskiej nieodłączną częścią włoskich potraw są sery takie jak np.: mozzarella, gorgonzola, ricotta, parmezan i wiele innych, którymi szczycą się poszczególne regiony Włoch. Tradycja tej kuchni zakorzeniona jest w czasach antycznych. Mieszkańcy Włoch stworzyli kuchnię, która jest bardzo oszczędna i prosta, a jednocześnie pełna polotu i wdzięku. Właśnie taką kuchnię oferujemy Państwu w Pizzerii Margarita w Mrągowie.

Serwowane przez nas potrawy takie jak pizze, lasagne i spaghetti, rozpalą Państwa zmysły i zachęcą do podróży po raju kulinarnych rozkoszy. Doskonałą oprawą dla tak przygotowanych posiłków jest dobre wino i atmosfera naszej Pizzerii.

Dodatkowo olbrzymią uwagę zwracamy na muzykę. Można u nas posłuchać Smooth Jazzu, delikatnego bluesa jak i również klasyki jazzu. 

Lokalizacja

Mrągowo
Królewiecka 5, 11-700 Mrągowo

Komentarze

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECANE MIEJSCA

pokoje Mikołajki

Luksusowe apartamenty w Mikołajkach

Szukając alternatywy dla hoteli warto zwrócić uwagę na apartamenty, oferujące wypoczynek często w wyższym standardzie. Przykładem jest Mazuria, oferująca pokoje Mikołajki w cenach niejednokrotnie atrakcyjniejszych niż hotele a komfort wypoczynku jest najwyższej klasy

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu